KORSAN GÜNLÜKLERİ – Michael Crichton

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

Korsan Günlükleri

Korsan Günlükleri – Michael Crichton

Karayip Korsanları filmini sevmeyenimiz yoktur heralde. Yeni filmi ne zaman çıkacak diye de hepimiz dört gözle bekliyoruz desek yalan olmuz sanırım. İşte o arada aynı zevki aynı tarzda korsan konularını işleyen bir kitap okumak istiyorsanız eğer kesinlikle bu kitabı okumalısınız diye düşünüyorum :)
Bir kere dili oldukça akıcı. Okurken olayların içinde gibi kendinizi yaa hissediyorsunuz yada film izliyormuşsunuz gibi bir an yaşadığınıza emin olabilirsiniz. Yazarı da oldukça meşhur biriymiş ben yeni farkettim kitapları 150 milyonun üzerinde satmış. ve Film yapımcılığı ünvanı da bulunmakta. Jurassic Park ve Av gibi romanların da yazarı bu arkadaş imiş belirtemeden geçmeyelim. Kitapları 36 dile çevrilip 13 tane eseri de filme uyarlanmış. Ayrıca bu Korsan günlükleri kitabı da 2008 de ölümünden sonra notları arasında bitmiş eser olarak bulunmuş.
Dediğim gibi kitap heyecan ve aksiyon dolu film tadında korsanlık konusunu temel almakta.
Kitabı sağlam bi indirimde 5 6 liraya da bulabilirsiniz veya 20 küsür tl ye normal fiyata da alabileceğinizi unutmayın diye uyararak sizleri bu güzel eseri de okumaya davet ediyorum..
Son olarak kitabın arkasında kurgu olarak yazsa da sonunda ki bazı cümleler acaba gerçek bir olaydan duyulan hikayenin ufak dokunuşlar ile değiştirilip değiştirilmediği konusunda da beni şüphelendirmedi desem yalan olur 😀
Keyifli okumalar…

Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.